Підготовка до ЗНО

Безкоштовні онлайн-ресурси для підготовки до ЗНО з математики

Освітній портал Osvita.ua


Тести ЗНО онлайн з математики Перейти на сайт 
У розділі розміщені тести ЗНО онлайн з математики, що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання.
Під кожним завданням у тестах з математики ви знайдете посилання на опис правильного виконання завдання та схему його оцінювання.
Після виконання всіх тестів вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розраховано ваш результат у тестових та рейтингових балах.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти

ТРЕНУВАЛЬНЕ ONLINE ТЕСТУВАННЯ - підготовка до ЗНО. Розподіл завдань у тестах за змістом і за формою є максимально наближений до тестів ЗНО з врахуванням специфіки комп'ютерного тестування.
Ви можете обрати тренувальні тестування по розділах (періодах) програми, які тривають по 20 хвилин, або підсумкове тестування, яке триває 60 хвилин.  

Перейти на сайт 


Освітній портал PROMETHEUS

1) "Математика. Повний курс підготовки до ЗНО"  Перейти на сайт 
Онлайн-курс покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу математики. Завдяки послідовному викладанню тем, слухачі зможуть самостійно підготуватися до успішного складання ЗНО та ДПА.  Цей курс буде цікавий:

  • Учням 10-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій, які готуються скласти зовнішнє незалежне оцінювання та ДПА з математики. 
  • Він може знадобитись учням 7-9 класів як матеріал для самостійної підготовки до уроків та систематизації знань у підготовці до олімпіад з математики
2) "Підготовка до ЗНО з математики: лайфхаки від Могилянки" Перейти на сайт
Онлайн-курс стане в пригоді кожному, хто готується до ЗНО чи то самостійно, чи з репетитором, чи відвідує курси з підготовки до ЗНО. Наше завдання – не замінити вашу підготовку, а доповнити її якісними прикладами та акцентами, на що слід звернути увагу в першу чергу під час опанування різних розділів математики. Неоціненною допомогою цей курс може стати для тих, у кого немає доступу до якісної освіти.

Освітній портал EdEra

 EdEra — освітня українська платформа, яка створює онлайн-курси та навчальний контент для широкої аудиторії з найрізноманітніших тем. Перейти на сайт

«Математика: арифметика, рівняння та нерівності» — перший курс з математичного циклу на EdEra. Розрахований на 6 тижнів, кожен тиждень складається з 2-4 лекцій (усього 15 лекцій), великої кількості теоретичних, тестових і домашніх завдань. Орієнтовно кожен тиждень розрахований на 5 годин занять.

Платформа з навчальними онлайн-курсами iLearn 

iLearn – це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО. Перейти на сайт

ГС "Освіторія" та студія онлайн-освіти EdEra пропонують: 1 онлайн-курс; 6 модулів;
60+ навчальних відео.
Математика. Просто — це не тільки інтерактивний курс для підготовки до ЗНО. Це можливість у зручний і цікавий спосіб пізнати математику як науку. Вікторія Гайдар, авторка курсу і дослідниця напряму Data Science, просто та зрозуміло, на звичних для нас прикладах роз'яснює всі тонкощі математичної науки. І ділиться численними лайфхаками, як успішно скласти ЗНО з математики.

Освітній портал "Академія"

Курс "Алгебра" передбачає поетапне опрацювання 32 тем.
Курс "Геометрія" передбачає поетапне опрацювання 32 тем.
Перейти на сайт

Кожна навчальна тема включає в себе:

  • матеріал для опрацювання (текстова частина);
  • терміни та поняття до теми;
  • тестові завдання для закріплення знань;
  • онлайн-ігри по матеріалах курсу.
На завершення курсу слухачам пропонується пройти підсумкові тренувальні тести.
Курс передбачає підготовку до ЗНО в режимі гостьового доступу.

Освітній портал "Вивчаємо математику онлайн"

Онлайн-навчання для тих, хто не має можливості займатися з репетитором та додаткове навчання для тих у кого він є.

Містить тренажери, тести для підготовки до ЗНО з деяких тем. 

1 коментар: