вівторок, 16 січня 2018 р.

Засідання міського МО учителів математики та інформатики

11 січня 2018 року на базі Чернівецької ЗОШ №2 проведено засідання міського методичного об’єднання учителів математики та інформатики з проблеми «Підсумки роботи міського методичного об’єднання вчителів математики та інформатики за І семестр та основні завдання на ІІ семестр 2017/2018 н.р.» Аналізуючи роботу міського методичного об’єднання учителів математики та інформатики в І семестрі 2017/2018 н.р.  методист міського методичного центру закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради Інна Терлецька звернула увагу  на роботу з обдарованими учнями та підготовку  школярів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики.

Актуальними та змістовними були презентації досвіду вчителів, які претендують на  присвоєння педагогічного звання “учитель-методист”.
 


    


Працюючи у групах, учасники засідання обговорили новий Закон України «Про освіту». Учасники засідання відзначили, що ухвалення нового закону про освіту – це важливий крок, але це лише один з перших кроків на шляху реформи, що має змінити тренд з деградації на розвиток української освіти. 
Немає коментарів:

Дописати коментар