середу, 12 серпня 2020 р.

Курс за вибором "Логіка"


25 червня 2020 р. Кабінет Міністрів України видав Розпорядження N 630-р "Про затвердження плану заходів щодо проведення Року математичної освіти в Україні у 2020/21 навчальному році"

У п. 4 документу КМУ йдеться про "впровадження навчальних курсів «Логіка», «Математична логіка» у межах варіативної складової навчальних планів 1 - 11 класів закладів загальної середньої освіти", а у п. 5 про "розроблення методичних рекомендацій та практичного інструментарію щодо використання міжпредметних зв'язків математики з іншими навчальними предметами".

На сайті Українського проекту "Якість освіти" можна завантажити зі сторінки «Логіка» програму факультативного курсу для 5-9 класів (програма схвалена для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з математики Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України (лист Інституту модернізації змісту освіти від 10.07.2020 №22.1/12-Г-557). Її авторами є Буковська Оксана Іванівна, академічний консультант ліцею «Греміум», та Васильєва Дарина Володимирівна, старший науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України, вчитель математики ліцею «Престиж» Солом’янського району м. Києва. 

Також є зошит-конспект для 5, 6 та 7 класів перейти Немає коментарів:

Дописати коментар