понеділок, 25 березня 2019 р.

Всеукраїнська олімпіада з математики для абітурієнтів Чернівецького національного університету

Факультет математики та інформатики запрошує випускників закладів загальної середньої освіти на Всеукраїнську олімпіаду з математики Чернівецького національного університету 2019 року!
Другий (очний) тур олімпіади відбудеться  30 березня 2019 року о 10-00   у 39 аудиторії 1 корпусу університету. 
До очного туру олімпіади допускаються ті учасники дистанційного туру, які набрали не менше 75% балів у першому турі, а також призери II етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, інформатики, інформаційних технологій  та учасники ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів БМАНУМ у 2018/2019 н. р. (Відділення: математика, комп’ютерні науки).
Відповідно до Правил прийому до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, учасникам другого (очного) туру олімпіади нараховуються додаткові бали до предмету "математика" сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання при вступі на одну зі спеціальностей, вказаних у Додатку 6 до Правил прийому до Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в 2019 році.
 Додаткових 20 балів до предмету "математика" сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання, але не вище 200 балів за предмет, нараховуються тим учасникам олімпіади, які набрали від 90% до 100% балів на другому етапі.

Немає коментарів:

Дописати коментар