понеділок, 10 лютого 2020 р.

Всеукраїнський конкурс "Безпечний інтернет"


Безкоштовний конкурс, який об'єднує всіх, хто користується інтернетом, та допомагає учням 1–11 класів отримувати максимум користі, часу,  проведеного за комп'ютером. Головна мета — нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті. Допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше.

Говорячи про правила, ми маємо на увазі не перелік обмежень і заборон, які нудно читати навіть дорослим. Наш конкурс допоможе сформувати інформаційну грамотність, яка рятуватиме учнів від неприємностей, що можуть очікувати в інтернеті.

В основі завдань — не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп'ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інтернет.    перейти 

1 коментар:

  1. If you're looking to burn fat then you absolutely need to start following this totally brand new custom keto plan.

    To produce this keto diet, certified nutritionists, fitness couches, and professional chefs joined together to produce keto meal plans that are effective, painless, economically-efficient, and satisfying.

    From their first launch in early 2019, 100's of individuals have already remodeled their figure and health with the benefits a proper keto plan can offer.

    Speaking of benefits: clicking this link, you'll discover 8 scientifically-tested ones given by the keto plan.

    ВідповістиВидалити