понеділок, 2 березня 2020 р.

В ГОСТЯХ У SOFTSERVE

Протягом минулого тижня учні 6-11 класів - переможці  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, інформатики та інформаційних технологій, побували  в гостях у однієї з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Східній та Центральній Європі «SoftServe».

Ця компанія посідає друге рейтингове місце у топі-10 найбільших IT-компаній України. Загалом працює близько восьми тисяч працівників, офіси розташовані по всьому світу, головні — у Львові та Остіні (США).  
Презентацію  ІТ-компанії у вигляді цікавого діалогу з учнями провели спеціаліст по брендуванню роботодавця Юля та програміст Манолій.  У Чернівцях «SoftServe» займає майже вісім поверхів будівлі колишнього заводу «Кварц», у якому працює більше 400 людей.  Є тут не лише розробники програмного забезпечення та веб-розробники, а й тестувальники, бізнес-аналітики, проект-менеджери, рекрутери та HR-менеджери. Цікаво, що існують також HR Business Partner, які виступають в ролі кар’єрних радників і консультують щодо питань професійного росту. Вони можуть підказати айтішникам, як досягти того чи іншого рівня, а також допомогти із зовнішніми сертифікаціями, які визнаються на міжнародному рівні. Після презентації компанії між учасниками провели вікторину в середовищі Kahoot. Три переможці отримали блокноти з логотипом компанії, а інші учні - ручки з логотипом  «SoftServe».

По завершенні вікторини школярі побували на різних локаціях  компанії - Open-space, meeting–room, тренажерному залі та спорт-румі, просторі з Sony PlayStation та інших місцях для відпочинку. Учасники екскурсії залишилися задоволеними.

Немає коментарів:

Дописати коментар