середа, 2 березня 2022 р.

Інформаційна війна – теж ефективна зброя

Шановні колеги! 

Кожен новий день – не просто ще одна дата в календарі, а можливість вкотре показати окупантам, що в Україні на них чекають лише смерть і ганьба.

Наші завдання незмінні – всі сили на допомогу захисникам! 

Шкодити ворогу можна по різному!!!

Інформаційна війна – така ж ефективна зброя.

👉 Розповідайте про війну  в Україні у російських соцмережах

В Україні розблокували російські соцмережі "ВКонтакті" та "Однокласники".  Якщо ви там зареєстровані (якщо забули пароль, то можна відновити за допомогою пошти або телефона, які ви вказували під час реєстрації), то  розповідайте та поширюйте фото та відео про війну в Україні 24/7. Нехай громадяни РФ, Білорусі знають, в які злочини їх втягнуло керівництво цих держав, а міжнародна спільнота  усвідомлює масштаби та героїзм нашого спротиву! 

👉 Розповідайте про війну  в Україні на популярних сайтах Росії

  1. Заходьте у Google maps.

  2. На мапі території РФ виберіть будь-який населений пункт (Москва, Санкт-Петербург, Брянск, Орел тощо), а в ньому популярні місця відвідування (ресторани, кінотеатри, торгово-розважальні центри, лікарні, бібліотеки, школи, університети та ін.). Наприклад: Брянск - Брянский государственный инженерно-технологический университет.

   3. З лівого боку знайдіть опцію “Оставить отзыв”, натисніть на неї, відкрийте та активізуйте усі п'ять зірочок, які стануть жовтими.
    4. У полі “Поделитесь впечатлениями об этом месте” залишить актуальну і правдиву інформацію про Війну-2022, яку розв'язав путінський режим, з обов'язковим додаванням фото про військові злочини російської армії на кшталт “ХАРЬКОВ: ТАКАЯ "ИГРУШКА" РОССИЙСКОГО ГРАДА ПРИЗЕМЛИЛАСЬ НА ДЕТСКУЮ ПЛОЩАДКУ ВОЗЛЕ МИРНОГО ДОМА. СЛЕЗЫ НАШИХ ДЕТЕЙ УКРАИНЦЫ ВАМ НИКОГДА НЕ ПРОСТЯТ, ЕСЛИ ВЫ НЕ ВЫЙДЕТЕ НА УЛИЦУ С ПРОТЕСТАМИ!!!”
     5. Ці відгуки майже неможливо видалити. Нехай росіяни читають підготовлену Вами інформацію.

     👉 Блокуйте ворожі ворожі канали, аккаунти та групи, які розповсюджують дезінформацію, а також інформацію щодо місць дислокацій ЗСУ у соціальних  мережах YouTube, Facebook, Instagram, Tik-Tok, Twitter, Telegraph. 

     Інструкції для блокування 👉 перейти

     👉 Розповсюджуйте посилання на сайт, створений МВС України для росіян з інформацією про військових РФ, які загинули чи потрапили в полон:  https://200rf.com/ 

     💻📱 Ваші смартфони та ПК – Ваша зброя! 📱💻

     💙💛Слава Україні! Разом переможемо! 💙💛

     Немає коментарів:

     Дописати коментар