четвер, 31 березня 2022 р.

Чудова можливість безкоштовно повторити знання з математики та виграти ґаджет!

Навіть у воєнний час навчання у школах і університетах відновлюється. Цьогоріч ЗНО скасовано, проте школярі мають отримувати знання та розвиватися попри все.

Нагадуємо, що Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця в партнерстві з провідною українською ІТ-компанією SoftServe розробили чат-бот із математики «ЗНО математика: BOT Challenge», який продовжує функціонувати та допомагати готуватися до іспитів учням 9-11 класів.
ЗНО BOT Challenge – змагання, яке протягом останніх 5 років допомагає школярам готуватися до складання іспиту з математики. Попри скасування ЗНО у 2022 році, чат-бот у месенджері допомагає учням підтримувати рівень знань і вдосконалюватися.
❗❗❗Як взяти участь і який алгоритм дій учасника?
Учень запускає бот, натискає розпочати, після чого заповнює реєстраційну форму. У боті учасник отримує завдання, а якщо вказує правильну відповідь – нараховуються бали. Завдяки правильним відповідям учні піднімаються турнірною таблицею.
Переможці визначаються найбільшою кількістю балів станом на 2 червня 2022 року (17:00), вони отримають гаджети для навчання:
👉 1 місце – ноутбук HP;
👉 2 та 3 місця – Apple iPad.

З додатковою інформацією можна ознайомитись за посиланням: перейти.

Джерело: ФБ-сторінка МОНУ перейти

Немає коментарів:

Дописати коментар