вівторок, 19 грудня 2017 р.

Засідання Школи молодого вчителя інформатики

13 грудня 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 для молодих вчителів інформатики навчальних закладів міста відбулося заняття міської Школи молодого вчителя з теми «Розвиток логічного та алгоритмічного мислення шляхом стимулювання пізнавальної активності школярів».

Відкрила заняття Терлецька Інна Дмитрівна, методист ММЦ управління освіти Чернівецької міської ради. Директор школи Кулянда Ярослав Петрович представив навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.
Під час теоретичної частини заняття Терлецька Інна Дмитрівна ознайомила присутніх з шляхами формування та розвитку логічного та алгоритмічного мислення на уроках інформатики.
Під час практичної частини молоді педагоги відвідали урок, на якому досвідчений учитель інформатики ЗОШ №14 Тірон Ольга Олександрівна продемонструвала майстерність на уроці у 7 класі з теми: «Складання та виконання алгоритмів із повторенням і розгалуженням». Презентацією своєї роботи «Вчу навчаючись», вчитель інформатики у початковій школі Гуцуляк Василина Василівна поділилася першими кроками педагогічної майстерності. В рамках заняття вчитель інформатики Тірон О.О. провела майстер-клас з проблеми: «Формування життєвих компетентностей на уроках інформатики». Слухачі ШМВ практично спробували розв’язати поставлені перед ними завдання у різних навчальних середовищах.
По завершенні практичної частини молоді педагоги поділилися враженнями від побаченого та висловили вдячність за можливість збагатитися досвідом практичної роботи. Слухачі ШМВ інформатики отримали методичні рекомендації та матеріали засідання.

   

Немає коментарів:

Дописати коментар