вівторок, 20 лютого 2018 р.

Школа молодого вчителя математики


В основу побудови змісту та організації процесу навчання математики покладено компетентнісний підхід, відповідно до якого кінцевим результатом навчання предмета є сформовані певні компетентності, тому під час теоретичної частини Інна Дмитрівна повідомила про шляхи формування ключових та математичних компетентностей учнів на уроках математики. Вчитель математики Шарлей Олександра Валеріївна поділилася досвідом роботи з проблеми «Реалізація наскрізної лінія екологічної безпеки і сталого розвитку на уроках математики».


Під час практичної частини педагоги взяли участь у майстер-класі з проблеми «Метод проектів як засіб реалізації компетентнісного підходу на уроках математики», який провела Собчишин Галина Тарасівна. 
Молодий педагог Мацейків Інна Михайлівна презентувала колегам пристендовий урок математики у 6 класі на тему «Додавання і віднімання раціональних чисел».
Логічним продовженням заняття був навчальний тренінг «Створення кросвордів з математики за допомогою різних онлайн-сервісів», який провела Василинчук Наталія Георгіївна. Для молодих педагогів цікавим був захист міні-проектів з використанням мультиборду.

Зацікавила молодих педагогів бесіда з елементами тренінгу «Я+моя професія», яку провела психолог закладу Лучич Мар’яна Михайлівна .


По завершенні практичної частини молоді педагоги поділилися враженнями від побаченого та висловили вдячність за можливість збагатитися досвідом практичної роботи. Слухачі ШМВ математики отримали методичні рекомендації та матеріали засідання.Немає коментарів:

Дописати коментар