четвер, 30 листопада 2017 р.

Заняття з молодими інформатиками

29 листопада 2017 року на базі СЗОШ І-ІІІ ст. №6 для молодих вчителів інформатики навчальних закладів міста відбулося заняття міської Школи молодого вчителя з теми «Навчально-діяльнісний підхід у викладанні інформатики. Технологія створення та розв'язання компетентнісних задач».

Відкрила заняття Терлецька Інна Дмитрівна, методист ММЦ управління освіти Чернівецької міської ради. Директор школи Дем’янчук Віктор Никифорович представив навчальний заклад та кафедру вчителів інформатики.

Під час теоретичної частини заняття Терлецька Інна Дмитрівна ознайомила присутніх з можливістю використання компетентнісних завдань для формування ключових та інформаційно-цифрової компетентностей учнів та структурною схемою для складання компетентнісних технологічних задач з різних тем курсу інформатики.
Під час практичної частини вчитель інформатики Безручак Людмила Афанасіївна провела для молодих учителів майстер-клас з проблеми «Технологія створення та розв'язання компетентнісних задач». Педагоги практично спробували розв’язати авторські компетентісні задачі, які запропонувала досвідчений педагог.
По завершенні практичної частини молоді педагоги поділилися враженнями від побаченого та висловили вдячність за можливість збагатитися досвідом практичної роботи щодо створення та розв'язання компетентнісних задач. Слухачі ШМВ інформатики отримали методичні рекомендації та матеріали засідання.
                   

Немає коментарів:

Дописати коментар