пʼятниця, 3 листопада 2017 р.

Тріумф чернівецької команди «Геліос» на ТЮМ-2017

З 29 жовтня по 3 листопада 2017 року у Вінниці на базі комунального закладу середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №16 проходив ювілейний ХХ Всеукраїнський турнір юних математиків ім. професора М.Й. Ядренка. У цьому році у фінальному етапі взяли участь 20 команд з різних куточків нашої країни. 
Місто Чернівці представляла збірна команда «Геліос» (керівник -  вчитель математики ліцею №4 Шакун Жанна Василівна). До її складу увійшли 5 учнів закладів освіти міста: Війтенко Юлія, учениця 11 класу Чернівецької ЗОШ №24 (вчитель Гунько Н.О.), Бєня Валерія, учениця 11 Чернівецької гімназії №5 (вчитель Гоян О.В.), Княгніцький Віктор, учень 11 класу Чернівецького ліцею №4 (вчитель Шакун Ж. В.), Нестеренко Володимир , учень 11 класу Чернівецької гімназії №4 (вчитель Федоруца С. В.), Войтоловський Веніамін, учень 10 класу Чернівецької СЗОШ №6 (вчителі Федик Г. В. і Бешлей І.С.).

Команда "Геліос"показала блискучу гру у чвертьфінальних іграх. З 4 доповідей отримали 3  максимальні оцінки - по 30 балів, що дало їм можливість пройти у півфінал, посівши 4 позицію з 20. 


Після запеклих півфінальних ігор до фіналу пройшли 3 команди. Вперше за історію проведення Всеукраїнського турніру юних математиків команда з міста Чернівці "Геліос" пройшла у фінал, залишивши позаду досвідчені команди з Дніпра та Києва. 

У фіналі наша команда мала можливість грати з двома харківськими командами  "Харків-27" і "Харків-45". Умови фінальної гри  - розв'язання  нових 6 задач. З цим прекрасно впоралась команда «Геліос», яка залишила незабутні спогади про себе у членів журі.


 

За підсумками фінальних ігор наша команда стала третьою та нагороджена Дипломом ІІ ступеня ХХ Всеукраїнського турніру юних математиків імені професора М.Й.Ядренка.

Управління освіти Чернівецької міської ради висловлює щиру подяку головному тренеру Туркевичу Едварду Йозефовичу за підготовку учнів до турніру та Сумарюку Михайлу Іллічу, який проводив окремі консультації з командою, а також адміністраціям та батькам гімназії №4 (директор  Солтисік І.Б.), гімназії №5 (директор Мінакова Т.Г.), ліцею №4 (директор Починок М.Й), ЗОШ №24 (директор Легусова У.І.), ЗОШ №6 (директор Дем'янчук В.Н.) за фінансову підтримку.

Щиро вітаємо переможців турніру, бажаємо нових здобутків і досягнень.

Немає коментарів:

Дописати коментар