неділя, 5 листопада 2017 р.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

“Хто володіє інформацією – той володіє світом”

Листопад традиційно розпочинає період учнівських олімпіад з навчальних предметів. 
4 листопада 2017 року на базі шести навчальних закладів міста – ліцеїв №1, №4, гімназій №2, №5, №7 та ЗОШ №24 відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. В олімпіаді взяли участь 114 учнів з 45 загальноосвітніх навчальних закладів міста.
Олімпіада проводиться у один практичний тур. Учасникам було запропоноване комплексне, інтегроване завдання, яке розраховане на 4 астрономічні години. на використання офісних інформаційних технологій, що вивчається в курсі «Інформатика» (крім програмування на VBA). Завдання, формулюється як тематично цілісне і складається з декількох задач. Кожна з задач повинна розв’язуватись виключно засобами відповідного умові задачі програмного засобу з пакету офісних додатків MS Office: Word, Excel, Power Point та Access.
Особливістю завдання є його комплексність – авторами моделюється життєва ситуація з певної галузі людської діяльності.
Під час роботи над завданням учасник самостійно обирає послідовність виконання окремих його складових. Кожна задача оцінюється визначеною кількістю балів відповідно до критеріїв. Результатом роботи учасника є загальна сума балів за кожну виконану задачу.


Пропонуємо фоторепортаж з місця подій.Немає коментарів:

Дописати коментар