понеділок, 2 травня 2022 р.

Стань автором вправ з медіаграмотності Тулбоксу для вчителів

Академія української преси в партнерстві з  Директоратом дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України запрошує до участі в розробці вправ/занять для Тулбоксу для вчителів (уроки вправи, заняття, в які інтегровані елементи медіаграмотності) https://toolbox.medialiteracy.org.ua/. На прохання колег ми започатковуємо окрему рубрику «Медіаосвіта в умовах воєнних дій». Розміщений контент буде у вільному доступі для всіх зацікавлених освітян.

Пріоритетні теми:

  • інструменти медіаграмотності, верифікації контенту та інформаційної безпеки у воєнний час (критичне мислення, фактчекінг, аналіз джерел тощо) задля розпізнавання маніпуляцій та пропаганди;
  • практичні заняття з декодування фейків та маніпулятивної інформації.

Заняття/вправи можуть бути створені як у вигляді конспекту лекції, так і у формі квізу, вікторини тощо з усіх освітніх сфер.

Увага: найкращі 10 розробок будуть відзначені авторськими гонорарами!

Оцінювати розробки будуть представники та експерти Академії української преси.

Розробку необхідно подати за наступною формою 

Подати розробки можливо до 1 липня 2022 року. Їх кількість від одного автора не обмежена.

Після модерації вона буде опублікована на сайті тулбоксу. Серед опублікованих робіт будуть відібрані 10-ть найкращих, які й отримають авторські гонорари.

Після 1 липня протягом 2-х тижнів з авторами-переможцями зв’яжуться представники АУП.

При виникненні запитань звертайтесь до менеджерки медіаосвітніх програм Оксани Волошенюк за телефоном 067-504-98-02 або електронною поштою  oksana@aup.com.ua  

Джерело: Портал медіаосвіта та медіаграмотність перейти 

Немає коментарів:

Дописати коментар